GOAH

S letošní oktávou jsme se ve středu 21. 9. vydali do hlavního města Prahy. Po příjezdu na nás čekalo ubytování na Žižkově, odkud jsme se přesunuli na prohlídku Národního muzea. Odpoledne jsme navštívili také Vyšehrad a večer jsme zavítali do divadla Na Jizerce na moderní komedii ,,Už je tady zas!”, u níž jsme se skvěle bavili.

Program pokračoval ve čtvrtek ranní návštěvou Petřínské rozhledny a zrcadlového bludiště, po kterém jsme zavítali na Pražský hrad. Prohlédli jsme si Starý královský palác, Baziliku sv. Jiří, Zlatou uličku a Katedrálu sv. Víta, kterou jsme okruh uzavřeli a u Karlova mostu si dali rozchod na oběd. Večer jsme vyrazili do Národního divadla na moderně pojatou Maryšu, což byl jistě obohacující, leč kontroverzní zážitek.

V pátek jsme se v rychlosti sbalili a vyrazili do muzea iluzí. Pořídili jsme mnoho vtipných fotek, které jsou jistě k vidění na webových stránkách školy. Potom jsme nasedli do vlaku do Hodonína, který se neobešel bez komplikací, ale všichni jsme ve zdraví dorazili domů.

Další příspěvky

NORSKÁ NÁVŠTĚVA NA GOAH
SLAVNOSTNÍ CEREMONIE DOFE
LVK V BESKYDECH
Matematická soutěž MATHING
ZÁŽITEK Z MAHENOVA DIVADLA

V týdnu před jarními prázdninami jsme na gymnáziu přivítali návštěvu z dalekého Norska a

Dne 2. března 2023 se na brněnském magistrátě konala slavnostní ceremonie programu seberozvoje DOFE,

Ve dnech 28. ledna až 2. února 2023 se studenti 1. E a 1.

Internetové matematická soutěž MATHING je soutěž týmů studentů středních škol z Česka a Slovenska,

V pondělí 19. prosince jsme se se studenty naší školy opět po čase vydali do divadla. Tentokrát jsme zhlédli