GOAH

S letošní oktávou jsme se ve středu 21. 9. vydali do hlavního města Prahy. Po příjezdu na nás čekalo ubytování na Žižkově, odkud jsme se přesunuli na prohlídku Národního muzea. Odpoledne jsme navštívili také Vyšehrad a večer jsme zavítali do divadla Na Jizerce na moderní komedii ,,Už je tady zas!”, u níž jsme se skvěle bavili.

Program pokračoval ve čtvrtek ranní návštěvou Petřínské rozhledny a zrcadlového bludiště, po kterém jsme zavítali na Pražský hrad. Prohlédli jsme si Starý královský palác, Baziliku sv. Jiří, Zlatou uličku a Katedrálu sv. Víta, kterou jsme okruh uzavřeli a u Karlova mostu si dali rozchod na oběd. Večer jsme vyrazili do Národního divadla na moderně pojatou Maryšu, což byl jistě obohacující, leč kontroverzní zážitek.

V pátek jsme se v rychlosti sbalili a vyrazili do muzea iluzí. Pořídili jsme mnoho vtipných fotek, které jsou jistě k vidění na webových stránkách školy. Potom jsme nasedli do vlaku do Hodonína, který se neobešel bez komplikací, ale všichni jsme ve zdraví dorazili domů.

Další příspěvky

PROJEKTOVÝ DEN AMAZONIE
BESEDA S PANEM REŽISÉREM
OKTÁVA V PRAZE
VÝSTAVA TUTANCHAMON
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Ve čtvrtek 10. 11. 2022 se žáci 2. a 3. ročníku, kteří mají španělštinu

V pátek 11. listopadu se studenti tercie a kvarty setkali v hodonínské knihovně s

S letošní oktávou jsme se ve středu 21. 9. vydali do hlavního města Prahy.

V úterý 4. října jsme se v rámci výuky starověkých dějin s prvními ročníky

Ve středu 12. 10. 2022 měli studenti vyššího gymnázia i ekonomických oborů možnost zhlédnout představení PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM.