GOAH

S letošní oktávou jsme se ve středu 21. 9. vydali do hlavního města Prahy. Po příjezdu na nás čekalo ubytování na Žižkově, odkud jsme se přesunuli na prohlídku Národního muzea. Odpoledne jsme navštívili také Vyšehrad a večer jsme zavítali do divadla Na Jizerce na moderní komedii ,,Už je tady zas!”, u níž jsme se skvěle bavili.

Program pokračoval ve čtvrtek ranní návštěvou Petřínské rozhledny a zrcadlového bludiště, po kterém jsme zavítali na Pražský hrad. Prohlédli jsme si Starý královský palác, Baziliku sv. Jiří, Zlatou uličku a Katedrálu sv. Víta, kterou jsme okruh uzavřeli a u Karlova mostu si dali rozchod na oběd. Večer jsme vyrazili do Národního divadla na moderně pojatou Maryšu, což byl jistě obohacující, leč kontroverzní zážitek.

V pátek jsme se v rychlosti sbalili a vyrazili do muzea iluzí. Pořídili jsme mnoho vtipných fotek, které jsou jistě k vidění na webových stránkách školy. Potom jsme nasedli do vlaku do Hodonína, který se neobešel bez komplikací, ale všichni jsme ve zdraví dorazili domů.

Další příspěvky

PROJEKTOVÉ SETKÁNÍ NORSKO
ADAPTAČNÍ KURZ
KROUŽKY PRO NG
BARBASTELLA – PRVNÍ ZKOUŠKA
NABÍDKA JAZYKOVÝCH KURZŮ 2023/2024

Náš výjezd do norského města Tonsberg v rámci projektu Erasmus+ započal v sobotu 10.

Jak již bývá tradicí, i letos se první ročníky zúčastnily adaptačního kurzu. Od loňského

Aktuální nabídka kroužků pro studenty nižšího gymnázia.               

Zveme všechny nové i stávající studenty GOAH na PRVNÍ ZKOUŠKU pěveckého sboru Barbastella!   

Aktuální nabídka jazykových kurzů pro studenty GOAH i širokou veřejnost.