GOAH

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 proběhla soutěž Hlídek mladých zdravotníků, kterou pořádal Oblastní spolek Českého červeného kříže Hodonín. Přehlídka hlídek se konala tentokrát v Lužicích a byla pro začínající zdravotníky příležitostí, aby ukázali své schopnosti a zkušenosti.

Zachraňovalo se na pěti stanovištích, kde mladí zdravotníci museli ošetřit různé typy zranění, včetně otevřené zlomeniny, poranění hlavy, popálenin třetího stupně, úraz elektrickým proudem a poleptání kyselinou. Na každém stanovišti měli soutěžící k dispozici kompletní vybavení potřebné pro ošetření daného typu zranění. Soutěž testovala nejen schopnosti žáků poskytnout první pomoc, ale také jejich rychlost a odolnost ve stresové situaci. Soutěžící museli být připraveni na cokoliv a reagovat okamžitě. Všichni účastníci dali do soutěže maximum a ukázali, že jsou skvělými zdravotníky. Na konci dne byli vyhlášeni vítězové.


Zdravotní hlídka naší školy (Linda Žajdlíková, Nella Mňuková, Julie Jagur, Vojtěch Šurýn, Matyáš Jančálek) vybojovala druhé místo. GRATULUJEME!

Další příspěvky

ETICKÉ DÍLNY
ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ
LYŽAŘSKÝ KURZ 1.A A k5A
LYŽAŘSKÝ KURZ SEKUNDA
BŘEZNOVÉ AKCE FIKTIVNÍ FIRMY KAPO

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 se na nižším gymnáziu uskutečnily programy primární

Studenti 3.E a 3.OA se v březnu sešli s dokumentaristkou Ivonou Novomestskou Remundovou, aby

Na začátku března vyrazily tradičně první ročník a kvinta na lyžařský výcvikový kurs k

V neděli 17. 3. 2024 ve velmi povedené rychloakci nazvané příznačně Kulový blesk došlo

Studenti 3.OA se v březnu rozhodně nenudili. Měli za úkol připravit se na dva