GOAH

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 proběhla soutěž Hlídek mladých zdravotníků, kterou pořádal Oblastní spolek Českého červeného kříže Hodonín. Přehlídka hlídek se konala tentokrát v Lužicích a byla pro začínající zdravotníky příležitostí, aby ukázali své schopnosti a zkušenosti.

Zachraňovalo se na pěti stanovištích, kde mladí zdravotníci museli ošetřit různé typy zranění, včetně otevřené zlomeniny, poranění hlavy, popálenin třetího stupně, úraz elektrickým proudem a poleptání kyselinou. Na každém stanovišti měli soutěžící k dispozici kompletní vybavení potřebné pro ošetření daného typu zranění. Soutěž testovala nejen schopnosti žáků poskytnout první pomoc, ale také jejich rychlost a odolnost ve stresové situaci. Soutěžící museli být připraveni na cokoliv a reagovat okamžitě. Všichni účastníci dali do soutěže maximum a ukázali, že jsou skvělými zdravotníky. Na konci dne byli vyhlášeni vítězové.


Zdravotní hlídka naší školy (Linda Žajdlíková, Nella Mňuková, Julie Jagur, Vojtěch Šurýn, Matyáš Jančálek) vybojovala druhé místo. GRATULUJEME!

Další příspěvky

PROJEKTOVÉ SETKÁNÍ NORSKO
ADAPTAČNÍ KURZ
KROUŽKY PRO NG
BARBASTELLA – PRVNÍ ZKOUŠKA
NABÍDKA JAZYKOVÝCH KURZŮ 2023/2024

Náš výjezd do norského města Tonsberg v rámci projektu Erasmus+ započal v sobotu 10.

Jak již bývá tradicí, i letos se první ročníky zúčastnily adaptačního kurzu. Od loňského

Aktuální nabídka kroužků pro studenty nižšího gymnázia.               

Zveme všechny nové i stávající studenty GOAH na PRVNÍ ZKOUŠKU pěveckého sboru Barbastella!   

Aktuální nabídka jazykových kurzů pro studenty GOAH i širokou veřejnost.