GOAH

Naši studenti se 19. a 20. října zúčastnili Simulace evropského parlamentu v Brně zorganizované spolkem Mladých demokratů. Studenti se po úvodní přednášce na téma fungování Evropské unie rozdělili do politických frakcí a jednotlivých výborů, kde se pokoušeli na jednotlivých jednáních obhájit a prosadit své návrhy. 

Nezbytnou součástí bylo i vyjednávání s dalšími politickými frakcemi, uzavírání spojenectví apod.

Druhý den museli navíc studenti své návrhy schválené na výborech obhájit na závěrečném Plenárním zasedání. Zde si naše škola může připsat úspěchy, neboť naši studenti, Daniel Šeda ze 4.A, Patrik Růžička z o8A a Marek Strmiska z 4.E, svá stanoviska úspěšně obhájili a vyhráli možnost zájezdu do Štrasburku, či Bruselu podle preference našich studentů.

Vítězným studentům gratulujeme a všem, kteří naši školu na této události reprezentovali, děkujeme za jejich iniciativnost a aktivitu navíc.

Další příspěvky

VÝROČNÍ KONCERT SBORU BARBASTELLA
Památník Velké Moravy a Kovozoo
SIMULACE EVROPSKÉHO PARLAMENTU
UŽ TO ZAČALO?
OKTÁVA V PRAZE

Srdečně vás zveme na slavnostní koncert ke 30. výročí založení sboru BARBASTELLA, který se

V chladu pondělního rána se třída sekundy vydala vlakem do Starého Města, kde si

Naši studenti se 19. a 20. října zúčastnili Simulace evropského parlamentu v Brně zorganizované

Ve středu 11.10.2023 se třídy nižšího gymnázia – sekunda, tercie a kvarta vydaly na

Třída oktáva A se ve dnech 2. až 4. října zúčastnila již tradiční exkurze