GOAH

Naši studenti se 19. a 20. října zúčastnili Simulace evropského parlamentu v Brně zorganizované spolkem Mladých demokratů. Studenti se po úvodní přednášce na téma fungování Evropské unie rozdělili do politických frakcí a jednotlivých výborů, kde se pokoušeli na jednotlivých jednáních obhájit a prosadit své návrhy. 

Nezbytnou součástí bylo i vyjednávání s dalšími politickými frakcemi, uzavírání spojenectví apod.

Druhý den museli navíc studenti své návrhy schválené na výborech obhájit na závěrečném Plenárním zasedání. Zde si naše škola může připsat úspěchy, neboť naši studenti, Daniel Šeda ze 4.A, Patrik Růžička z o8A a Marek Strmiska z 4.E, svá stanoviska úspěšně obhájili a vyhráli možnost zájezdu do Štrasburku, či Bruselu podle preference našich studentů.

Vítězným studentům gratulujeme a všem, kteří naši školu na této události reprezentovali, děkujeme za jejich iniciativnost a aktivitu navíc.

Další příspěvky

ETICKÉ DÍLNY
ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ
LYŽAŘSKÝ KURZ 1.A A k5A
LYŽAŘSKÝ KURZ SEKUNDA
BŘEZNOVÉ AKCE FIKTIVNÍ FIRMY KAPO

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 se na nižším gymnáziu uskutečnily programy primární

Studenti 3.E a 3.OA se v březnu sešli s dokumentaristkou Ivonou Novomestskou Remundovou, aby

Na začátku března vyrazily tradičně první ročník a kvinta na lyžařský výcvikový kurs k

V neděli 17. 3. 2024 ve velmi povedené rychloakci nazvané příznačně Kulový blesk došlo

Studenti 3.OA se v březnu rozhodně nenudili. Měli za úkol připravit se na dva