GOAH

V úterý 30. ledna 2024 se studenti francouzského jazyka (třídy 2.A a francouzská konverzace) vypravili do Brna na Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity. Zde se konala akce nazvaná „Rendez-vous à la française“ určená těm, kteří se učí francouzštinu a chtěli by v jejím studiu pokračovat. 

Nejprve se představily různé vzdělávací instituce, kde se vyučuje tento jazyk, např. pedagogická fakulta nebo Alliance française. Dále následoval „kulatý stůl“, k němuž zasedly velmi zajímavé osobnosti. Jmenujme např. paní soudkyni Krajského soudu v Praze nebo ředitele Francouzsko-české obchodní komory. Každý z nich řekl studentům svůj „osobní příběh“ spjatý se studiem francouzštiny.

Poté následovaly workshopy, kde si mohli středoškoláci zkusit napsat strukturovaný životopis, seznámit se se studiem ve Francii apod. Akce trvala od 8:30 do 14:30. Součástí byla i prezentace nejrůznějších firem rozdávajících nejen informace, ale i drobné dárečky. Našim studentům se akce velmi líbila a přijeli nadšení. Teď už vědí, že tento druhý jazyk jim nabízí velké možnosti ve studiu, ale i v budoucím životě.

Další příspěvky

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK
EXKURZE DO AUDITORSKÉ FIRMY
EXKURZE ZA POZNÁNÍM HISTORIE
ZÁVODY V ORIENTAČNÍM BĚHU – ŠKOLNÍ KOLO
ETICKÉ DÍLNY

Vážení rodiče a milí uchazeči, níže najdete výsledky přijímacích zkoušek pro školní rok 2024/2025.   

Studenti čtvrtého ročníku oboru Obchodní akademie a zájemci z oboru Ekonomického lycea navštívili společně

Celý výlet započal 15. dubna v brzkých ranních hodinách, když studenti napříč několika ročníky

Hodonín již na jaře loňského roku nabídl občanům Areál pevných kontrol orientačního běhu, a

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 se na nižším gymnáziu uskutečnily programy primární