GOAH

V předešlých dnech navštívili budovu OA zástupci Jihomoravského kraje, aby ocenili vítěze projektu „Vylepši si školu“.

Cílem projektu je namotivovat studenty ke kreativnímu a nápaditému myšlení. Projektu „Vylepši si školu“ se zúčastnili studenti čtyř tříd (2. E, 2. OA, 3. E, 3. OA). Prvním úkolem studentů bylo vymyslet, co naše škola potřebuje a jak ji co nejlépe vylepšit. Ke svým nápadům poté zpracovali projekt i s kalkulací, který na konci ledna odprezentovali svým spolužákům.

Třída 2. E chtěla skříňky na učebnice do každé třídy, 2. OA vymyslela relaxační koutek, třída 3. E požadovala modernější vybavení do posilovny a třída 3. OA připravila návrh modernizace školního bufetu.

Po prezentacích všech projektů následovalo hlasování, které probíhalo formou jednotlivých PIN kódů a zúčastnili se jej všichni studenti naší školy. V napínavém a do poslední chvíle tajném hlasování nakonec zvítězil projekt 3. OA.

Odměnou studentům této třídy byl nejen velký potlesk a uznání všech zúčastněných, ale také poukaz do VIDA! science centrum Brno.

Věříme, že si studenti dárek užijí a příští rok se do projektu „Vylepši si školu“ opět zapojí.

Další příspěvky

PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ
UMĚNÍ NA GOAH
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT

PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani

UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské

I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili

ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia

ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli