Na začátku května se téměř dvě desítky žáků vyššího gymnázia vydali ve společnosti jiných škol na několikadenní zájezd do severního Německa.
První den si účastníci prohlédli historické centrum hanzovního města Brémy, obdivovat mohli i sochu brémských muzikantů ze známé pověsti.
Cesta pokračovala do Hamburku, který nabídl kromě přístavu i množství kulturních míst a nádhernou přírodu v parku Planten und Blomen. Nechyběla ani plavba lodí po Labi. Jiná zákoutí mohli pak všichni prozkoumat na vlastní pěst.
Další hanzovní město Lübeck mělo také svoje kouzlo, naprosto pohádkový byl ale zámek Schwerin na zpáteční cestě.
PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani
UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli