V rámci zkvalitnění výuky zeměpisu se některé třídy účastní terénního kursu. Třída 1.A vyjela místo školního výletu do Jedovnic, kam jezdíme pravidelně i na nižším gymnáziu. I za dva dny jsme toho stihli opravdu hodně. Studenti prošli stezku k Rudickému propadání, poté do Křtin a navštívili jeskyni Výpustek. Druhý den si kluci a holky vyzkoušeli, jaká je práce speleologů. Po vydatných deštích a bouři byl terén mnohdy náročný, ale vše jsme zvládli s úsměvem a dobrou náladou.
PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani
UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli