Dne 21. 11. 2024 proběhla v budovách gymnázia a obchodní akademie soutěž Best in English. Tato soutěž probíhala již po čtrnácté a těší se u studentů velké oblibě. Trvá 60 minut a obsahuje moderní úkoly zaměřené na dovednosti týkající se čtení a poslechu v anglickém jazyce. Tento rok se jí zúčastnilo 29 106 studentů ze 31 zemí, konkurence je tedy obrovská.
Za naši školu se z oborů gymnázia zapojilo 35 studentů, z oborů ekonomického lycea a obchodní akademie 19 studentů. Nejlepším za gymnázium byl Pavel Balcar ze 4.A, který dosáhl 115 bodů, na druhém místě se umístila Marie Robková ze 2.A se 112, 5 body a třetí místo patří Karolíně Búřilové ze s6A za 111,5 bodů.
Za obory obchodní akademie a ekonomického lycea zvítězil Martin Krejčiřík, žák 3.E, dosáhl 113 bodů, na druhém místě se umístil Matěj Kratochvíla ze 2.OA a třetí místo obsadil Petr Štěpanovský ze 2.E. Nejvíce mohli účastníci dosáhnout 125 bodů.
PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani
UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli