GOAH

Na začátku května se téměř dvě desítky žáků vyššího gymnázia vydali ve společnosti jiných škol na několikadenní zájezd do severního Německa.

První den si účastníci prohlédli historické centrum hanzovního města Brémy, obdivovat mohli i sochu brémských muzikantů ze známé pověsti.

Cesta pokračovala do Hamburku, který nabídl kromě přístavu i množství kulturních míst a nádhernou přírodu v parku Planten und Blomen. Nechyběla ani plavba lodí po Labi. Jiná zákoutí mohli pak všichni prozkoumat na vlastní pěst.

Další hanzovní město Lübeck mělo také svoje kouzlo, naprosto pohádkový byl ale zámek Schwerin na zpáteční cestě.

Další příspěvky

PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ
UMĚNÍ NA GOAH
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT

PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani

UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské

I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili

ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia

ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli