Také naše škola se zapojila v listopadu do dobročinné sbírky ke Dni válečných veteránů.
Jako dobrovolníci pracovali studenti 2.A, za jejich úsilí a ochotu podílet se na věcech veřejných jim děkujeme.
A kolik se podařilo vysbírat? Jde o částku 5144,- Kč.
Už nyní přemýšlíme, jak bychom mohli být v tomto roce ještě úspěšnější.
PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani
UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli