Týden od 10. do 14. června strávila část žáků druhých ročníků gymnázia i obchodní akademie na STK ve Slovinsku. Po dlouhé cestě je přivítal kemp Menina s novými bungalovy i nádhernou přírodou kolem.
Počasí účastníkům sice úplně nepřálo, ale neodradilo je to ani od procházky Logarskou dolinou s bohatými vodopády a okouzlujícími přírodními scenériemi. Když nemohli ven, hráli hry, probíhali mezi kapkami deště nebo tančili. Podívali se i do dechberoucích Škocjanských jeskyní.
PREZENTACE 3. ROČNÍKŮ Začátek června na naší škole patřívá prezentacím žáků třetích ročníků, ani
UMĚNÍ NA GOAH Umělecké zážitky konce školního roku začaly maturity z výtvarné výchovy. Absolventské
I TERCIE ZAŽILA TERÉNNÍ KURS V JEDOVNICÍCH V polovině května se žáci tercie vypravili
ANGLIE OTEVŘELA NÁRUČ PRIMĚ A SEKUNDĚ Na začátku května vyrazily dvě třídy nižšího gymnázia
ÖSTERREICH TAG AM ÖSTERREICH INSTITUT Ve dnech 27. března a 24. dubna 2026 měli