GOAH

Nejdříve si skvělou atmosféru v hale O2 Universum v Praze užili žáci, kteří se zúčastnili závěrečného kola školních štafetových závodů v rámci projektu Česko vesluje. Na místě se sešlo 1400 žáků základních a středních škol z celé ČR. Čtyřčlenné týmy soutěžily na veslařských trenažérech, které využíváme i při výuce tělesné výchovy.

Do finále postoupil chlapecký tým kvarty. Tým kvinty skončil těsně pod stupni vítězů – na 4. místě. A bronzové medaile a gratulace patří štafetě sexty.

Další den pokračoval šampionátem, který spojoval mistrovství světa, Evropy a ČR. I tady startovali studenti naší školy už na klasické trati 2000 metrů.

Stříbro na MS získal Adam Krůza v kategorii M lehké váhy19–20 let, na ME a MČR byl zlatý.

Na 23. místě na MS se mezi muži do 17 let umístil Ondřej Vlachinský.

V kategorii 17–18 let obsadil Lukáš Kolínek 10. příčku na MS, na MČR získal 3. místo, na MS ve stejné kategorii dosáhl Lukáš Vavřík na 42. místo, Jan Kobzinek na 43. místo.

V kategorii 19–20 let obsadil Martin Slavík 11. místo na MS, na MČR byl pátý.

Mezi děvčaty do 17 let obsadila na MS Anna Hošková 17. pozici.

Nutno dodat, že vítězkou mezi ženami 23–39 let se stala Pavlína Flamíková (bývalá žákyně našeho gymnázia), která se připravuje na OH v Paříž

Další příspěvky

ZÁVODY V ORIENTAČNÍM BĚHU – ŠKOLNÍ KOLO
ETICKÉ DÍLNY
ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ
LYŽAŘSKÝ KURZ 1.A A k5A
LYŽAŘSKÝ KURZ SEKUNDA

Hodonín již na jaře loňského roku nabídl občanům Areál pevných kontrol orientačního běhu, a