GOAH

V úterý 20. 2. 2024 naše škola organizovala tzv. olympiádu v angličtině, přesněji zabezpečila průběh okresního kola Soutěže v anglickém jazyce. V tomto roce se klání zúčastnilo 49 studentů z blízkých i vzdálenějších míst našeho okresu. Ve velmi silné konkurenci se umístila Nikola Kotziánová z k4A na 2. místě v kategorii VG II a 2. místo obsadila i Vanda Staňková ze 3.A v nejstarší kategorii G. Naše nejmladší účastnice z primy, Monika Záleská, se umístila v kategorii ZŠ I / VG I na devátém místě.

Děkujeme celému týmu naší školy za výbornou reprezentaci a doufáme, že je láska k angličtině bude i nadále provázet.

Další příspěvky

ETICKÉ DÍLNY
ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ
LYŽAŘSKÝ KURZ 1.A A k5A
LYŽAŘSKÝ KURZ SEKUNDA
BŘEZNOVÉ AKCE FIKTIVNÍ FIRMY KAPO

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 se na nižším gymnáziu uskutečnily programy primární

Studenti 3.E a 3.OA se v březnu sešli s dokumentaristkou Ivonou Novomestskou Remundovou, aby

Na začátku března vyrazily tradičně první ročník a kvinta na lyžařský výcvikový kurs k

V neděli 17. 3. 2024 ve velmi povedené rychloakci nazvané příznačně Kulový blesk došlo

Studenti 3.OA se v březnu rozhodně nenudili. Měli za úkol připravit se na dva