GOAH

V předešlých dnech navštívili budovu OA zástupci Jihomoravského kraje, aby ocenili vítěze projektu „Vylepši si školu“.

Cílem projektu je namotivovat studenty ke kreativnímu a nápaditému myšlení. Projektu „Vylepši si školu“ se zúčastnili studenti čtyř tříd (2. E, 2. OA, 3. E, 3. OA). Prvním úkolem studentů bylo vymyslet, co naše škola potřebuje a jak ji co nejlépe vylepšit. Ke svým nápadům poté zpracovali projekt i s kalkulací, který na konci ledna odprezentovali svým spolužákům.

Třída 2. E chtěla skříňky na učebnice do každé třídy, 2. OA vymyslela relaxační koutek, třída 3. E požadovala modernější vybavení do posilovny a třída 3. OA připravila návrh modernizace školního bufetu.

Po prezentacích všech projektů následovalo hlasování, které probíhalo formou jednotlivých PIN kódů a zúčastnili se jej všichni studenti naší školy. V napínavém a do poslední chvíle tajném hlasování nakonec zvítězil projekt 3. OA.

Odměnou studentům této třídy byl nejen velký potlesk a uznání všech zúčastněných, ale také poukaz do VIDA! science centrum Brno.

Věříme, že si studenti dárek užijí a příští rok se do projektu „Vylepši si školu“ opět zapojí.

Další příspěvky

ETICKÉ DÍLNY
ZAJÍMAVÁ SETKÁNÍ
LYŽAŘSKÝ KURZ 1.A A k5A
LYŽAŘSKÝ KURZ SEKUNDA
BŘEZNOVÉ AKCE FIKTIVNÍ FIRMY KAPO

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 se na nižším gymnáziu uskutečnily programy primární

Studenti 3.E a 3.OA se v březnu sešli s dokumentaristkou Ivonou Novomestskou Remundovou, aby

Na začátku března vyrazily tradičně první ročník a kvinta na lyžařský výcvikový kurs k

V neděli 17. 3. 2024 ve velmi povedené rychloakci nazvané příznačně Kulový blesk došlo

Studenti 3.OA se v březnu rozhodně nenudili. Měli za úkol připravit se na dva